.
.

czwartek, 27 lipca 2017

Gościnne występy w Craft Style

Jakiś czas temu miałam nieco szczęścia i zostałam wylosowana jako wygrana w wyzwaniu na blogu sklepu Craft Style. Losowanie losowaniem, ale wygrana to wygrana i należy się cieszyć :)
Z tej okazji miałam przyjemność wystąpić jako gościnna projektantka.

Pokazałam moją najnowszą kartkę, którą wykonałam w związku z bardzo radosnym wydarzeniem, a mianowicie zajściem w ciążę mojej młodszej siostry. Wszyscy się cieszymy, że po raz kolejny powiększy się nam rodzina, stąd karteczka gratulacyjna.

Kartka jest stosunkowo prosta, ale myślę, że wykorzystany papier z kolekcji Be with me jest sam w sobie wystarczająco strojny.
Pierwszy raz w wykorzystałam filc w czasie pracy nad kartką - jako warstwę pomiędzy papierem ozdobnym, a bazowym wizytówkowym oraz jako tło kobiety w ciąży.
Podoba mi się ten afekt, jestem pozytywnie zaskoczona,  więc pewnie to był pierwszy, ale nie ostatni raz.
Do tego kilka perełek, ozdobny pasek oraz kompozycja kwiatowa, w tym urocze koralowe różyczki oraz listki wycięte z paska dołączonego do kolekcji Be with me i tyle :)

Ja jestem zadowolona, mam nadzieję, że siostrze również upominek się spodoba. Dowiem się za kilka dni. Mam tylko nadzieję, że ni przyjdzie jej do głowy zajrzeć tutaj do tego czasu ;)


Po raz kolejny podsyłam kartkę do AnGer, aby wziąć udział w jej całorocznej zabawie karteczkowej. Więcej informacji znajdziecie TUTAJ.
W lipcu należy na kartce zamieścić co na literę "l" lub sporządzić kartkę z okazji dowolnego lipcowego święta. Tym razem znajdują się na kartce: Listki!. Wiem, wiem, nic odkrywczego, prawie na każdej kartce okolicznościowej są liście, ale co tam ;)


Pozdrawiam serdecznie,
Jania

2 komentarze:

Będzie mi bardzo miło, jeśli skrobniesz do mnie kilka słów :)