.
.

środa, 31 maja 2017

Pożegnanie z decoupage

Miałam kiedyś okres fascynacji techniką decoupage. Czasami nadal miałabym ochotę coś podziałać w tym temacie, szczególnie w zakresie nadania nowego życia różnym starociom i "śmieciom".
Jednak ani w chwili obecnej, ani w najbliższej przyszłości w pewnością do tego nie wrócę, przede wszystkim z powodu obecności bardzo ciekawskiego i wymagającego ciągłej dzieciątka. Jeśli do tego dodamy jeszcze potrzebę zyskania nieco wolnej przestrzeni w domu, to nie widzę innej możliwości, jak tylko rozstanie się z pewnymi rzeczami związanymi z decoupage.

Wiem, że część z osób tutaj zaglądających tworzy cudne prace techniką decoupage, więc może ktoś się skusi na to, czego ja muszę się niestety pozbyć?

Szczegółowe opisy przedmiotów znajdziecie w podanych linkach do serwisu OLX.

Podane tam ceny są orientacyjne. Jeśli ktoś się skusi na całość, zapewniam, że możemy się tak dogadać, aby wszyscy byli zadowoleni.

1. SERWETKI

LINK DO OLX SERWETKI

Łącznie serwetek jest ok 550 szt. (ok 200 wzorów) - różne motywy, różne okazje.2. PRZEDMIOTY DO OZDABIANIA

LINK DO OLX PRZEDMIOTY

Kilka przedmiotów, wymienionych szczegółowo na OLX (jest tam też więcej zdjęć).
Niektóre są nowiuteńkie i nienaruszone, a z niektórymi zaczęłam coś tam działać, co wyraźnie zaznaczyłam.


3. PREPARATY

LINK DO OLX PREPARATY

Kilka preparatów, zazwyczaj zaledwie napoczętych. Jednak tutaj wyraźnie informuję, że nie daję gwarancji na ich działanie, nie odnalazłam na opakowaniach dat ważności. Jednak szkoda mi wyrzucać, może mimo wszytko ktoś zaryzykuje? :)
Więc jak, znajdzie się ktoś chętny, aby pomóc mi w porządkach? :)

Pozdrawiam serdecznie!
Jania

2 komentarze:

  1. Na pewno fani tej techniki coś sobie wybiorą :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Oj znam ten ból kiedy trzeba niektóre prace odłożyć na później. Ja tez mało teraz robie w decu bo wiadomo w mieszkaniu lakiery i farby dają po nosie a maleństwo różnie może zareagować. Powodzenia w sprzedaży. Pozdrawiam :-)

    OdpowiedzUsuń

Będzie mi bardzo miło, jeśli skrobniesz do mnie kilka słów :)