.
.

środa, 13 listopada 2013

KOLEJNY POWRÓT PO PRZERWIE :)

No to tak jak w tytule posta - kolejny raz blog leżał biedactwo odłogiem przez pięć miesięcy! Aż niemożliwe, że tyle czasu minęło od ostatniej wiadomości.
Bardzo dużo się dzieje w moim życiu nieblogowym, rzeczy związanych przede wszystkim ze zmianą stanu cywilnego, urządzaniem mieszkania, remontem i takimi tam ;) Generalnie czasu na wirtualne działania pozostaje niewiele. Ponadto siedząc w pracy bite osiem godzin przed komputerem, po powrocie do domu, nawet mając wolną chwilę, nie zawsze mam ochotę gapić się jeszcze w monitor.
Złapałam się jednak na tym, że od jakiegoś czasu zaczynam znów się coraz bardziej wkręcać w podczytywanie innych blogów. Mam wrażenie nawet, że chyba mam ochotę na udział w internetowych zabawach - w moim przypadku to głównie sprawy około kartkowe, ale zaczyna mnie dodatkowo pociągać fotografowanie. Tzn. tak amatorsko i nieudolnie jak to tylko możliwe, ale kto mi zabrani? No kto? :)

To tyle w kwestiach porządkowych, teraz czas na moją radosną twórczość ;)
Przedstawiam kolejną kartkę wykonaną z okazji 80 urodzin. Kartka jak kartka - nie ma się co rozwodzić zbyt wiele. Jako ciekawostkę tylko dodam, że dopiero na samym końcu (czyli zdecydowanie za późno aby coś zmieniać) zorientowałam się, że z kolorkami wydrukowanego obrazka jest coś nie teges. Podejrzewam, że brakowało jakiegoś kolorowego tuszu i stąd kłosy i fragmenty liści czerwone, a cienie pomiędzy kwiatami niebieskie. Ale przecież dokładnie tak miało być! :)
7 komentarzy:

 1. Janiu karteczka wyszła pięknie... a kobietom pracującym zawsze czasu mało :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj mało, mało... Chciałoby się posiedzieć w domu, ale trzeba się cieszyć, że ta praca w ogóle jest :)

   Usuń
 2. Karteczka jest piękna i na taką wspaniałą uroczystość.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Ci bardzo :) Uroczystość faktycznie konkretna - dobrze by było dożyć do takiego wieku :)

   Usuń
 3. Bardzo... dostojna! Szalenie elegancka i pomysłowa, podoba mi się!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Starałam się aby była elegancka, i stosowna do okazji, więc cieszę się z Twojej opinii :)

   Usuń
 4. fantastyczna a te kolorki och świetne

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi bardzo miło, jeśli skrobniesz do mnie kilka słów :)